Упознајте Војни музеј на нови начин

08. 05. 2018

Multimedijalni vodič kroz stalnu muzejsku postavku Vojnog muzeja

Povodom Dana Vojske Srbije 23.04.2018. godine u Vojnom muzeju je izvršena promocija multimedijalnog vodiča kroz stalnu muzejsku postavku koji je raspoloživ za mobilne telefone i tablete na srpskom, engleskom i nemačkom jeziku.

Sa velikim zadovoljstvom pozivamo posetioce da isprobaju novi inovativni multimedijalni vodič kroz stalnu muzejsku postavku. Multimedijalni sadržaji se besplatno preuzimaju na mobilnim uređajima (telefonima i tabletima) koji rade na Android i IOS operativnim sistemima.

Pored promocije i upoznavanja sa multimedijalnim vodičem svim posetiocima je omogućen i besplatan obilazak stalne muzejske postavke i izložbe ''Srpsko turski ratovi 1876-1878. i sticanje nezavisnosti Kneževine Srbije'' u Galeriji Vojnog muzeja.

Verzija za štampu