austral_w.jpg

"Аустралијским очима"

30.11.2011 | Актуелности

Изложба говори о ангажовању Аустралије на изградњи Авганистана и упознаје васса појединцима - цивилима који су имали или и даље имају активну улогу у развоју данашњег Авганистана.

sinaj.gif

Изложба "Мировне мисије војске"

05.11.2011 | Актуелности

Услед великог интересовања публике из унутрашњости Србије, изложба "Мировне мисије Војске", која је оригинално постављена у мају, ће гостовати у Нишу у Дому Војске.

gncd_m.jpg

Губим невино свој живот због неваљали и проклети људи

05.11.2011 | Актуелности

Изложба Музеја жртава геноцида и Војног музеја презентује злочине геноцида и ратне злочине над цивилним становништвом на југословенским просторима у току Другог светског рата.

vesnik_38.gif

Ново издање музејског часописа "Весник"

15.08.2011 | Актуелности

Ново издање, 38. по реду, у обновљеном дизајну биће издано поводом Дана Војног музеја 22. августа.

anastas.gif

Анастас Јовановић у збиркама Војног музеја

15.08.2011 | Актуелности

Са жељом да на традиционални начин обележи Дан музеја 22. август, Војни музеј je oвим поводом приредиo изложбу “Анастас Јовановић први српски фотограф и литограф у збиркама Војног музеја”.

Отворена изложба поводом Дана Војске Србије

24.04.2014 |

Поводом Дана Војске Србије у галерији Војног музеја је отворена изложба Пиштољи из Збирке западноевропско оружје и опрема до 19.века.